Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért melegszik túl állandóan...

Miért melegszik túl állandóan a laptopom?

Figyelt kérdés

Ilyen laptopom van, júniusban lesz 2 éves:

[link]

Egyedüli játékként a sims 3-at nyomatom rajta, full grafikával (mielőtt valaki lehurrogna, nő vagyok). Korábban is ment a hűtése, főleg több órás játék után, de mostanság igen hamar rákezdi, és van hogy alig fél óra játék után kikapcsol a noti...

Pár hónapja azt vettem észre, hogy nem folyamatosan megy a hűtés, hanem pár mp-ig néma csönd, aztán nagy hangon fújat, majd megint kussol, mintha akkor egyáltalán nem hűtene. Ez normális?

Egyik nap kifújattam belőle a port, bár nem volt vészes, akkor úgy éreztem, mintha jobb lenne, de most megint káosz van. Úgy tudom, nem egy vészes játék a sims 3, hogy ne kéne elbírnia ennek a laptopnak, akkor mégis mi a baja?

Segítene rajta, ha bővíttetném a hűtését, vagy hűtőlapot vennék alá?


2012. febr. 13. 20:34
 1/6 lindmayer ***** válasza:

én a notim alá vettem egy hütőt, sokat segített a proci hűtésén

szerintem neked sem ártana egy

kb 5 rugóba kerül

2012. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg a héten kapom meg a páromtól a laptophűtőt, már megrendeltük egy üzletben, csak szkeptikus vagyok ezek után, hogy mit javítana rajta... :S
2012. febr. 13. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, honna fújtad ki az összes port? Csak mert jártam már én is úgy, hogy azt hittem kifújtam meg minden, kitisztítottam meg minden és mégsem. Érdemes a hűtőventilátort is levenni, mert ott aztán lehet kincseket találni :)
2012. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos még garanciális a laptopom, így nem akartam magam megbütykölni, csak kívülről fújattam meg. Persze gondolom, el nem ér annyit, mintha normálisan szét lenne szedve és úgy, de én annak nem merek nekiállni, mert szétszedésben jó vagyok, csak össze ne kelljen rakni utána. :D

De gondolom, számtech boltban megcsinálják az ilyesmit, nem?

2012. febr. 14. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában lehet kérni hogy alaposan tisztítsák ki :)
2012. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az lesz. :) Mondjuk a hűtőt elvileg mindenképp megkapom, meglátom, azzal hogy megy, és ha nem sokat segít, akkor megy tisztításra a noti.
2012. febr. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!