Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy képarány problémám...

Lenne egy képarány problémám egy játék során amit nem lehet megoldani a felbontás megváltoztatásával, lévén, hogy annak idején a játékokat még nem 16:9-es monitorokra tervezték. Segítség?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a beállításokban minden felbontás lehetőség a régi katódcsöves monitorok 4:3-as képarányához van igazítva és én azt szeretném elérni, hogy a monitorom széléből azt a részt ne használja ami túl megy ezen az arányon, mivel már láttam máshol ilyen megoldást, így tudom hogy ez lehetséges, csak nem tudom hogyan kell beállítani. Tudtok segíteni benne?
2012. febr. 13. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendes monitorok automatán igazítják, egyébiránt a videokártya beállításaiban keresd a GPU-scalinget.
2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a monitor nem állítja át automatikusan, és nem is találom a GPU-scalinget beállításokat se a vezérlőpulton, se a VGA beállításoknál.
2012. febr. 13. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Magán a monitoron nincs 4:3-as üzemmód? Valahol a menüjében szokott lenni. Nekem LG W1934S monitorom van és az előlapján van egy "4:3 in wide" feliratú gomb, amivel szépen lehet váltogatni a képarányt a bemenő jeltől függetlenül.
2012. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!