Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows fájlmásolás. Hogyan?

Windows fájlmásolás. Hogyan?

Figyelt kérdés

A számítógépemet újraszeretném rakni.

A programozó srác megkért, hogy amelyik fájlra szükségem van, hozzam létre 1 külön mappába.

Van egy pár film, amit nem akarok letörölni a gépről, ezért ezeket is oda szánom.

Az áthúzós módszerrel helyeztem át az új mappába, azt hittem egy gyors áthelyezés lesz, de átmásolta.:/

És van 100 film, ez így elég időigényes lenne...

Haladó szinten kezelem a gépet, programokat is írok, de ez kifogott rajtam...hogy tudnám gyorsan áthelyezni, másolás nélkül?

Köszönöm!


2012. febr. 11. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

kivágás/beillesztés

nem hiszem hogy lenne más módszer

2012. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha külön meghajtóra mozgatod, akkor is lassú lesz, mert fizikailag átírja az adatot a másik meghajtóra. Azonos meghajtón mozgatás meg csak annyi, hogy a fájlrendszerben átírja az elérési utat.


Sejtésem szerint különböző meghajtóra próbáltad áthúzni, mert akkor másol a vonszolás mozgatás helyett. Tök mindegy, így is, úgy is lassú lesz. Hagyd bekapcsolva éjszaka, hadd dolgozzon.

2012. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

?


Sehogy, ha a rendszerpartícióról akarod másikra ÁTMÁSOLNI, azt másolás nélkül nem tudod megoldani

Pont az a cél, hogy a rendszert újrategye, tehát az érintett partíción lévő fontos adatok le legyenek mentve máshova, mert azt le fogja törölni.


Te haladód szinten kezeled a gépet, és programokat írsz? Akkor én vagyok a Mona Lisa.

2012. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Így is megmarad a fájl az eredeti mappába, és ugyanolyan lassú a fájlátvitel..:/

Akkor szenvedek tovább de azért köszi!

2012. febr. 11. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nagyon gyors a neted, próbálhatod küldéssel valamilyen programmal, de a másolásnál/áthelyezésnél nincs gyorsabb módszer mivel maga a HDD nem képes gyorsabb sebességre.
2012. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod tartani őket, akkor türelemmel kell lenned.

+ meg tanultad, hogy a rendszerpartíción többek között miért nem tárolunk semmit.

2012. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így igaz ha meg van osztva a vinyód miért nem a D: meghajtón tárolod a cuccokat?
2012. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kivágással is ilyen lassú?

Amúgy valószínűleg nem lesz gyorsabb...

"Haladó szinten kezelem a gépet, programokat is írok..."

Erre meg hadd ne mondjak semmit.

G.

2012. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!