Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak a netem hibája? Vagy a...

Csak a netem hibája? Vagy a számítógépem miatt is van ez?

Figyelt kérdés

Metin2-ön játszom még ilyet soha nem írt ki nálam!T-Mobile-s netem van azaz stick-es!Általában 2 napot netezem és lemerűl!Nagyon szar net!De a Metin2-nél eddig ilyen nem volt!Sokan azt írják h ez a netem miatt van de meg szeretnék róla győződni is hogy tényleg a netem a hibás benne!Nah szóval ezt írja ki:


Hiba a torrent-frissítése közben

Nem lehet kitömöríteni a fáljt

Hiba történt a letöltés közben (URL/0.0.0.1/metin2client.bin.lz ErrorCode 0 Position 329697 Size 0)

És akkor még 3 vagy akár több ugyan ilyen szöveg (a fent szöveg csak más számok a végén)

Az adatok nem tömöríthetők ki.

A fálj letöltése sikertelen.- [link]


A játék le van töltve el is indult kb olyan 10-11 napja és eddig is!És nem töltögettünk annyit amíg elindul!Most 10-én lesz újra gyors!Kérlek titeket segítsetek nekem!


2012. febr. 7. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudtommal az összes mobilneten tiltva van a p2p, azaz nem fogsz torrentezni.

Hacsak nem Mucsaröcsögén laksz, fizess elő valami tisztességes kábeles netre vagy adsl-re.

2012. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!