Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vagy asztali számítógép...

Laptop vagy asztali számítógép? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Összegyűlt egy kevés pénzem és arra gondoltam hogy felújítom belőle az asztali gépemet. De eszembe jutott, hogy nem-e lenne érdemesebb venni inkább mellé egy közép kategóriás laptopot, a gépet meg hagyni úgy ahogy van.


szval legyen egy erősebb laptopom és egy gyengus asztali gépem? vagy csak egy erős asztali ?

teszem hozzá laptopom még sose volt, ezért vagyok bizonytalan. Önmagukban is megállják már a helyüket? Filmnézés, játék, stb. bírják jól ?

Szerintetek ?


2012. febr. 6. 17:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha 100-ból nem tudok venni(vagy összerakatni) egy normálisabb gépet, az már gáz... Nem kell nekem egy bivaly gép.. a monitort meg a régit meg csak eladom max valami hülyének vagy 30ezerért! :D pótolok hozzá egy kicsit és már egy monitort is tudok venni. Remélem..
2012. febr. 7. 19:02
 12/13 A kérdező kommentje:
Ám köszönöm a segítségeket, véleményeket! Mindenképpen segítettek!:) Netbook fanoknak meg üzenem, hogy teljesen megértem őket! Én is tuti mindenhova magammal vinném :D
2012. febr. 7. 19:04
 13/13 A kérdező kommentje:
Notebook* sorry :D
2012. febr. 7. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!