Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali számítógépben mi...

Asztali számítógépben mi szirénázik, ha játszom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

xD

A belső hangszóró szirénázik, a túlmelegedés miatt.

2011. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mien sziréna? rendőrségi, tűzoltó vagy mentő? esetleg FBI??? szerintem bomba van a gépedben figyelj oda rá, mondjukaz is számít mit játszol, pl ha nfs-ezel akkor megértem, de ha pl sims közbe kezd el akkor ott már bajok vannak!
2011. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alaplapi speaker, feltehetően a túlmelegedő videokártya miatt ha játék közben fordul elő.
2011. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a videókártya hűtése az.

Kapd le az oldalát mielőtt játszol.

Az egyik ventillátor nem, vagy lassan forog.

Aztán játssz és várd meg a hangot, illetve nézd meg a ventiket. Amelyik zizeg az vagy elromlott, vagy tisztításra szorul.

Ha nem látod porosnak, akkor csapágyas lett, csere.

2011. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az igazi válaszokat köszönöm.
2011. nov. 22. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy valami felmelegedett benne túlságosan. Szereld le az oldalát, és ha újra megszólal nézd át a ventiket hogy mennyire nyomják a levegőt vagy szívják, lehet a processzorét kell cserélned, mert én egyszer egy ilyen hibával találkoztam. Ha recseg ropog meg minden akkor csapágyas, azt cserével lehet orvosolni, ha a bordákba nagyon le van rakódva a por akkor ki kell szerelni kell venni pasztát alaposan ki kell tisztítani beszerelés előtt újra pasztázni és jobb lesz az. És ugyanezt a videokártyánál is meg kell tenni ha szükséges. Ha ez után sem szűnik meg és érzed hogy nagyon meleg akkor a táp ventijét is nézd meg hogy megy e rendesen, mert lehet hogy az is bekrepálhatott és akkor ugye az sem segíti elő a levegő mozgását az is beállhat, tehát a ventiket nézd át alaposan esetleg takarítsd ki és jobb lesz.
2011. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!