Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asrock alaplapnál mit jelent...

Asrock alaplapnál mit jelent a 3 hosszú sípolás?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mi lehet a baja. A Ramot kicseréltem, kipróbáltam másik videókártyával, másik billentyűzettel, másik monitorral, de úgy sem jó. Amikor bekapcsolom monitor nem mutat semmit(és utána sem), a gép elindul és akkor 3 sípolás.
2012. febr. 3. 16:28
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Milyen bios van rajta?

[link]

Jobb oldalt ott vannak a bios típusok.

Azért valószínűleg a memóriával lesz valami. Biztosan jól csatlakozik? Másik slot-ban sem jó?

2012. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

3 hosszú hangjelzés: A billentyűzet hibája. Indítsa újra a számítógépet! (cseréld ki vagy nézd meg a bill. csatlakozókat!)

[link]

2012. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet az Alaplapon, a billentyűzet csatlakozó aljzata PS2 vagy USB is hibás!....
2012. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogyan lpjek be a biosba, ha a monitor nem mutat semmit. Az usb-s billentyűzetet meg átdugtam, másik lukba, utána kicseréltem ps2-esre, de úgy is sĺpolt
2012. febr. 4. 23:09
 5/7 Farkas Péter Imre válasza:
meglett már a probléma oka, mert én is ezzel a problémával szenvedek :/
2013. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3 hosszú sípolás spec az volt, hogy single-re volt állítva a memória mód, így az egyik slotban mindig így indult, ha a másikba raktam akkor pedig simán indult a win. Javaslom próbáld meg átrakni dualba, hátha. ;)
2014. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 (nem hosszú!) rövid sípolás a billentyűzet hibája miatt volt! Vagy elindult a windows, vagy nem, Vagy ha elindulni akart, akkor kiírta hogy "felkészülés a javításra" , vagy be sem jött a kezdő képernyő sem, szóval olyan dolgokat produkált amiről minden eszembe jutott, csak épp az nem hogy egy szar billenytűzet miatt csinálhatja. Szóval bekapcsoltam de semmi, vártam egy kicsit, és ahogy kihúztam a billt, azonnal indult a windows. Még jó hogy van itthon 2 tartalék bill :)
2023. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!