Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8600GT videokártyám van....

8600GT videokártyám van. Mikor bekapcsolom a gépet, nincs kép,1 hosszú 3 rövid sipolás van. De a gép elindul betölt de kép nincs. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Megnéztem, ez a sípolás a vidkari hibát jelenti. leszedtem a hűtőt, hátha elsült, de nem. Ha volt már valakinek hasonló akkor help pls
2010. márc. 17. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Új videó kártyád lesz úgy gondolom...
2010. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd ki és tedd vissza a kártyát, hátha a csatlakozó lett szmötyis. Ha van rajta külön tápdugesz, piszkáld meg azt is. A rendszermemóriát is mozgasd át. Ha szerencséd van, akkor vagy kimozdult csak, vagy eloxidálódott egy kicsit az érintkező. VGA csati rendesen be van dugva?
2010. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Nekem nem konkrétan ezt csinálta, hanem elég hangos volt a ventim. Ha garis, akkor vidd vissza, ha nem, akkor ajánlatkérés szervízre. Nekem cseréték egy 9500-ra mert nem volt már 8600. Amúgy a 8600 nem a legjobb széria volt. Nem tudom neked melyik márka, nekem Asus, és mondták, h bármi mást vigyek, de azt NE. pontos típus ami nekem volt: Asus en 8600 gt
2010. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Cserélték. Bocsi
2010. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet az is hogy rosszul van betéve, rosszul értintkezik.

És ha nem nyultál hozzá akkor is lehet ilyen.Mozgasd meg..

Egyszer nekem a memória miatt volt gond mert poros volt. Ez is lehet..

2010. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inno3D márkájú. Kiszedtem megtörölgettem a csatit megmozgattam a rendszermemóriát a vidkarit is de ugyanez. :S gari már nincs rajta, szervizet mert nem szeretnék mert amennyiért megcsinálnák vehetnék egy másikat :S
2010. márc. 23. 17:00
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Inno-t se vegyél többet. MSI az jó.
2010. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!