Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet össze kötni a...

Zsolti1977 kérdése:

Hogy lehet össze kötni a sz-gépet és egy hagyományos tv-t?

Figyelt kérdés

A következőt szeretném:)Van egy számító gépem és egy hagyományos Tv azt szeretném hogy amikor filmet nézek a gépen akkor ne a monitort kelljen bambulnom mert ki ugrik a szemem hanem hogy ami gépről megy azt a Tv képernyőjén lássam:)Nem vagyok egy zseni ezért lehet butaságokat fogok írni kérdezni:D

Elmentem egy boltba és elmondtam mit szeretnék és adtak egy olyan kábelt aminek az egyik fele scart vagy paraszt nyelven 100 lábú a másik fele meg olyan mint a monitoromnak a dugaja ezért a vett kábelt bedugtam ma gépen a monitor helyére a scartot avagy 100lábut meg a tv be értelem szerűen de se kép se hang mit rontottam el?nem tudom milyen video kari van a gépben vagy mi van benne és mi nincs:(


2012. febr. 1. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A TV-t átállítottad, hogy a SCART bemenetről vegye a jelet?

2. Itt mindent megtalálsz, majd biztos jönnek szakik is, akik részletesen értelmezik.

[link]

2012. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TV jelvételét át kell állítani valószínűleg.
2012. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 alfonz64 ***** válasza:
2013. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!