Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó cuccok vannak a gépembe?

Jó cuccok vannak a gépembe?

Figyelt kérdés
asrock alaplap ,ati radeon vga 1gb ,samsung winchester ,intel celeron 2.6ghz cpu, én igazábol nem arra lennék kiváncsi hogy jók e teljesitménybe hanem hogy jó márkák.e ezek amik benne vannak és hogy hosszú életűek ??
2012. jan. 31. 20:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát legyen szerencséd vele. Pár év múlva kiderül, hogy visszanézve milyen volt a versenytársakhoz képest.
2012. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

off: Alex, relatív kinek mi az új.

~4,5 éves ASRock lapom van, és "még" mindig semmi baja. (nincs púpos kondi :).

2012. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az ASRockkal elég sokat megéltem már és ennek fényében ajánlom az új lapjait. A régiekben tényleg volt miben csalódni, ma már az Etron USB3 vezérlővel nyúltak csak mellé.
2012. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nyilván a sajátját mindenki ajánlja, és védi."

Ha tudnád már hányszor a sárba tiportam a jelenlegi VGA-mat egyszerűen azért mivel nem felel meg a konkurencia mellett minőségben, szóval azért nem mindenki védi a sajátját.

Ja meg a TT házamat is, no meg az egyik gépem sony ODD-jét.

2012. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Oké,mindenki ajánlja a mai asrockot, de sztem akkor is egy fos :D
2012. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem értitek a pszichológiai hátterét a dolognak. Az ember tudatalattija elgondolkozik azon, hogy vagy be kell ismernie, hogy csóró, és nem tud rendes cuccot venni, vagy rá kell fogni, hogy jó a cucc, és akkor megmentve érzi magát. Akinek nem a legsz@rabb és legolcsóbb van mindenből, az nem érzi szükségesnek, hogy védje a saját cuccát, hiszen az nem is szorul védelemre. Ugye, Hart?


Asrock alaplapokra visszatérve, valami oka csak van, hogy ennyire olcsó. Még amellett, hogy kínai gyerekmunkával készül valószínűleg, úgy sem indokol az ára semmilyen minőséget. Pár évig lehet, hogy elfut gond nélkül, de én nem bíznék meg benne.


Nézzük meg a korábban emlegetett ASRock 970 Extreme4 lapot. 20k forintba kerül. Ez a belépőszintű alaplapok ára, illetve még annál is kevesebb. Ennek ellenére tele van extrákkal. Mégis miből és hogyan? Biztos nem jótékonyságból ilyen olcsó, valahol valami trükk van a dologban.

2012. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
aha értem hát mindenkinek megvan a véleménye :) én csak azért kérdeztem mert ugye ezta gépet 150ért vettem és nagyon megszerettem ha behal benne az alaplap akkor nem tudom hogy milyet vegyek tehát amiket le irtam mik vannak benne hogy ahoz milyen alaplap passzol azt nem tudom
2012. febr. 1. 15:03
 18/22 anonim ***** válasza:

Egy kis félre értés van. 20K? Hol? Minden megbízható boltban

az ASUS M5A97 ára körül van, és kb vele is lenne egy szinten tudásilag. Am a Gigabyte ami nagyon kezd "olcsósodni", persze ennek oka is van.

Am megmondom nekem egy Gigabyte HD6850 OC-m van, és meg mondom kerek perec ha valaki most venne HD6850-et akkor kerülje. Persze félre értés ne essen annyira nem rossz hogy ne lehessen nyugodtan használni, de ilyen áron van jobb HD6850 is(már mint hűtés tekintetében).

2012. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nyugi nem hal be az alaplap. Az ASRock ma már megbízható, persze felmerülhetnek gondok, de ezek ugyan úgy ASUS színtéren is...
2012. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Egy kis félre értés van. 20K? Hol?"


Kb. mindenütt:

[link]

2012. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!