Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó cuccok vannak a gépembe?

Jó cuccok vannak a gépembe?

Figyelt kérdés
asrock alaplap ,ati radeon vga 1gb ,samsung winchester ,intel celeron 2.6ghz cpu, én igazábol nem arra lennék kiváncsi hogy jók e teljesitménybe hanem hogy jó márkák.e ezek amik benne vannak és hogy hosszú életűek ??
2012. jan. 31. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosabban kellene.
2012. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Az Asrock nagyon sz@r, ha régi, akkor meg különösebben. A többi jó, ha a teljesítményt nem nézzük, mind minőségi darab.
2012. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
én csak a márkákra lennék kiváncsi tehát hogy intel celeron meg asrock és samsung meg hogy ati hogy ezek jó cuccok és megbizhatóak e?
2012. jan. 31. 20:36
 4/22 A kérdező kommentje:
4hónapos a gép tehát új
2012. jan. 31. 20:36
 5/22 anonim ***** válasza:
Az új ASRock lapok minőségével nincs semmi baj.
2012. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
akkor jó :)köszönöm a választ
2012. jan. 31. 20:39
 7/22 anonim ***** válasza:

"Az új ASRock lapok minőségével nincs semmi baj."


...ha egyszer sikerült belerakni a memóriát úgy, hogy érinkezzen is, és utána nem fúj bele a szél.



Az igazság az, hogy nem tudjuk, hogy milyen a mai alaplapok minősége, mert még újak, nincsenek elhasználódva.


A mai világ fogyasztói szemlélete után esélyesnek vehetjük, hogy a garancia lejárta utáni következő napon fog elromlani.

2012. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egy ASRock 970 Extreme4 alaplapom van, eddig minden rendben vele (remélem így is marad). Ha régen nem is volt jó, ma már ajánlom. :)
2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyilván a sajátját mindenki ajánlja, és védi. Objektív szemszögből viszont már nem annyira májer cucc.
2012. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Csak az után vettem meg, miután amit csak találtam elolvastam róla. Mindenhol csak jókat írtak a lapról és az ASRockról is. Ellentétben a Gigabyteal.
2012. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!