Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot pénteken...

Vettem egy laptopot pénteken az extreme digital-ban és ma észrevettem hogy a képernyő tetején egy csíkban ugrál. Kicserélik?

Figyelt kérdés
Ha vasárnap nincsenek nyitva vagyis nem tudtam visszavinni akkor elvileg még benne vagyok a 3 napban, mivel pénteken vásároltam.
2012. jan. 30. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, de ahogy tudod vidd vissza, ha nem akarják visszacserélni, akkor fenyegesd meg őket a fogyasztóvédelemmel stb, de sztem kicserélik, legalábbis nekem eddig még jó tapasztalatom volt velük.
2012. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, tehát akkor még él a 3 nap ugye?
2012. jan. 30. 11:39
 3/7 nrrolli ***** válasza:

Nyugi kicserélik :)

A 3 nap 3 munkanapnak felel meg a hétvége nem eshet bele

2012. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
viszont amibe beleköthetnek az az hogy nem eredeti windows van rajta :S
2012. jan. 30. 13:17
 5/7 anonim válasza:
Na, hogyan sikerült a csere?
2012. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bevittem, elküldték szervízbe hogy bevizsgálják és azt mondták ha tényleg hibás akkor kicserélik. Papíron 30 nap a szervízelés de az üzletvezető szerint ez max 2 hét. Másfél hét után bementem az üzletbe és megkérdeztem hogy áll a dolog, mert már nem bírtam magammal és persze telefonon nem lehetett megkapni őket, betelefonáltak a szervízbe hogy mi van, kiderült hogy azt se tudták ott van-e a gépem, még hozzá sem nyúltak, úgyhogy meg lett sürgetve a dolog és pár napon belül visszakaptam úgy a laptopomat, hogy elvileg csinálta rajta operációs rendszer és driver frissítést, ehhez képest amikor benyomta a gépet, csomó hibaüzenetet írt ki és gyakorlatilag használhatatlan lett a gép, be se töltötte a rendszert, aztán újra raktam az egészet és most ott tart ahol előtte is volt :D
2012. ápr. 30. 21:09
 7/7 tökmindeggy ***** válasza:
Jóköcsögök simán ki kellett volna cserélniük!!
2012. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!