Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a Punkbuster? Cod4

Mi az a Punkbuster? Cod4

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 22:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

am még mindig nem jó.

Nem a pb vel van sztem a gond mert most frissítette ez a valami 2.2 re

Sztem a kulcsal van vmi gáz :S

2012. jan. 28. 23:02
 12/13 anonim válasza:

Tudom, válaszolnom kéne meg stb... de nekem is meg van a punkbuster, legújabb verzió, de csak egy baj van: az Add Game-nél ott a görgős résznél, ahol ki kell választani a játékot, ott nem ír ki Call of Duty 4-et :((( SEGÍTSETEK!!!

Amúgy én is próbálok csatlakozni egy szeróra és azt írja, hogy soha többé nem mehetek fell a szerverre, mert wh-ztam (persze ugyanezt valahogy, csak angolul :D) SEGÍTSÉG!!! :)

2014. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 P.O.C. ***** válasza:

Azért nincs benne listában, mert már nem támogatott ez a játék. Az Activision -al tejelni kellett volna az evenbalance -nak a további támogatásért, de ő nemet mondott.

Ha ráguglizol, akkor le tudod szedni a pb fájlokat manuálisan.


A szeróra meg azért nem tud felmenni, mert nem csak kick -eltek, hanem bannoltak is. Meg tudom őket érteni. Játssz becsületesen, és nem lesz probléma, mert így csak mások játékát cseszed el, a trollkodással.

2014. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!