Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tápventilátor, megfordítható?...

Tápventilátor, megfordítható? (lent)

Figyelt kérdés

Van ugye a tápventilátor (8cm)ami kiszívja a hőt működés közben.

Mi lenne akkor ha azt tegyük fel megfordítanám,vagyis akkor befelé fújná a levegőt.

Működne (jó lenne)?


2012. jan. 26. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

normál esetben fújnia kéne (gyárilag)

milyen táp ez egyáltalán? a nevére vagyok kíváncsi

2012. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

normál esetben fújnia kéne (gyárilag)

milyen táp ez egyáltalán?

Igen az fúja a levegőt , semmi extra 1 normál venti,

De arra lennék kíváncsi ha azt fordítva raknám be akkor mi lenne.(úgy hogy befelé fúja a levegőt)

akkor mi lenne?

2012. jan. 26. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Én épp tegnap takarítottam ki a tápom és épp ez fordult meg a fejemben,

tudok róla ha fújja akkor a port is ráköpi azért szívja általában az ilyen de érdekel mi van ha fújja

2012. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

általában ezek szívni szokták??

érdekes. tényleg érdekelne a táp neve!

nekem ilyen tápom van (Chieftec CTG-500-80P), és fúj:

[link]

tudom, hogy neked a ventilátor nem ezen az oldalon van, de a lényeg elvileg ugyanaz lenne

a házamon meg alapból van hozzá porszűrő, amit nem árt néha kitisztítani

ha szív, akkor diffúziót csinál, így nem hűt túl sokat. ugye a gyertyát is könnyebb elfújni, mint elszívni

2012. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, és én arra próbáltam kilyukadni, hogy úgy a jó, ha befelé fúj, úgyhogy azzal csak jót csinálsz, ha megfordítod (ha eredetileg tényleg szív)
2012. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

úgy a jó, ha befelé fúj,

Miért a tiéd befelé fúj ? az enyém kifelé

2012. febr. 1. 23:32
 7/9 anonim ***** válasza:
az enyém befelé! na de mindegy, inkább hagyd, ha eddig így működött, maradjon is így, mert a proci felé vinné a hőt, ha befelé fújna
2012. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem ilyen tápod lenne, hanem egy olyan, aminek 12 centis a ventije, akkor az valószínűleg olyan lenne, hogy a ház alól szívja a hőt (ha direkt így van kialakítva a ház), és mögé fújja, na, akkor biztos, hogy befelé fújna a cooler, mert mindenképp elkerüli a procit a légáramlat
2012. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!