Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg hogy a...

Honnan tudhatom meg hogy a gépembe milyen csatlakozású DVD író való?

Figyelt kérdés

segítsetek.fontos...mert nekem e téren elavult az agyam, azt tudom hogy van valami PATA meg IDE(ATA) meg mit tom én....

Az enyémbe milyen fajta jó? Kérdezhettek tőlem is természetesen.


2012. jan. 24. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor IDE-s írót vegyél.
2012. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Am köszi, segítenél még egy valamiben?


Nekem AGP-s a videokártyám,ettől függetlenül hallottam hogy jó bele PCI-os hangkari,tehát az nem gond.Nekem ilyen csatlakozású a hangkártya bemenetem :


[link]


viszont ezt akartam meg venni,de visszamondtam mert nem olyan a bemenete :


[link]


Aztán kaptam egy üzenetet a csávótól hogy az nem gond ha a csatlakozása ennek három részre tagozódik,ugyan úgy jó kell hogy legyen.


Igazat beszélt??

2012. jan. 24. 22:42
 13/17 anonim ***** válasza:

AGP-be nem jó a PCI, de valószínűleg van PCI az alaplapodon:

[link]


Ha van, akkor bele lehet tenni.

2012. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Van PCI SLOT rajta három ... de akkor jó lenne az a hangkártya a PCI-slotomba amit a csávó ajánl? Azt írta hogy azért mert 3 részből áll attól még pontosan illeszkedik.Tehát érted mit mondok.Nézd meg újra a két képet, az egyiknél amit bele kell dugni a pci-slotba 2 részből áll, a másiknál 3.. az enyémbe utólag olyan hangkártya volt ami két részes... a csávó most 3 részest ajánl...és aztmondja jó bele, illeszkednie kell.... tehát? igaza van?
2012. jan. 24. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Alex a válaszaidat,nagyon sokat segítettél.Mert e téren analfa voltam.
2012. jan. 24. 22:55
 17/17 anonim ***** válasza:
aki azt sem tudják milyen csatlakozójuk van a gépükön azoknak 99,99% ATA,csak szólok kár volt ennyire bő enyelgésbe keveredni emiatt
2012. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!