Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy tápot szétszedek és...

Ha egy tápot szétszedek és kicserélem a ventilátorját akkor ugrik a garancia?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. jan. 24. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugrik hát.

Láttad már a táp oldalait összefogó garanciaszelvényt? AZ nem sérülhet meg, viszont így nem is tudod szétszedni.

2012. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lindmayer ***** válasza:

de ha rossz a venti, akkor talán garanciával ki kell cserélniük

sőt biztos

2012. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kár! Eléggé hangos. De azért köszönöm!
2012. jan. 24. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Chieftech tápban meghalt a ventilátor. Visszavittem garanciába, azt mondták a ventilátorra nem vonatkozik a garancia 3500ért viszont szívesen kicserélik. Indoklás: tisztítanom kellett volna.


Chieftech ventillátora, alul felül teljesen zárt, semmilyen módszerrel nem lehet tisztítani. Max ha szétszedem és sűrített levegővel kifújom, de ha szétszedem ugrik a garancia.


Elküldtem őket a jó k anyjukba és soha többé nem vásároltam ott. Debrecen Multimedia Tower.

2012. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenképp beszélj a bolttal, hátha kicserélik garanciába. Egy telefont megér.
2012. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!