Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ciki ha valaki ért a...

Miért ciki ha valaki ért a gépekhez?

Figyelt kérdés
Értek egy keveset a hardverekhez és ezért kockának hívnak meg minden. Az ember azt hinné hogy a 16 éves társadalom már kissé "fejlettebb", de még se. Őszintén leszarom, de azért kíváncsi lennék. Szerintetek?
2012. jan. 22. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.... Szerintem a tudást irigylik és így vágnak vissza.

Ha sokat tudsz kocka vagy...

Ha sok a pénzed akkor is megkapod a magadét...

Ha jó a csajod akkor is kapsz...

Ez egy emberi tulajdonság. Maradj középszerű, ne tűnj ki és nem szólnak meg...

2012. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Fehersrac ez elég fura elgondolás, de még bele sem gondoltam...lehet benne valami. Azért nem mindennel értek egyet, de most "felszabadultak" bennem a gondolatok :)
2012. jan. 22. 18:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy felszabaduljanak...

De ha belegondolsz, akkor ha valaki valamiben elüt a többitől, szegényebb, gazdagabb, szebb, csúnyább, okosabb, butább akkor máris foglalkoznak vele. Csak a nagy átlaggal nem...

2012. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fehersrac, ebben teljesen igazad van.


Nekem pl a forma 1-ben és hasonló sportokban tűnt fel ez a fajta viselkedés.

Nézzük pl Vettelt...eleinte mindenki rajong érte, meg elismerik hogy mennyire jó, utána hogy minden versenyt ő nyert kb, akkor már jött is a sok fikázó ember, ugyanez volt anno Schumachernél is.

Ez valahogy tipikus, hogy a hirtelen jött sikernek valahogy örülnek, de ha már folyamatosan jó vagy valamiben, akkor rögtön lenéznek, csak mert többet tudsz.


Egyszer olvastam itt vmi kérdést ami arra irányult h miért van ennyi bmw meg jó autó az utcákon, és mindenki sorolta az összes lehetőséget, meg mindenki el volt hordva mindennek, az még véletlenül sem fordult meg senki fejében hogy esetleg valaki meg is dolgozott a pénzéért.

Vagy ottvan az, hogy ha jobb jegyeid vannak akkor stréber vagy, ha sportból vagy jobb akkor meg hülye.


Csupán emberi rosszindulatúság, ami többnyire irigységből fakad :)


Csak szimplán irigyek.

2012. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Peti te még csak 15 vagy!:D XD HAHA
2012. jan. 23. 17:23
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, ha értesz a géphez, ahogy a többiek mondták följebb: csak irigység. Mert ma (főleg a fiatalság körében) már csak addig terjed az informatika, meg a számítástechnikai tudás, hogy bekapcsolja a laptopot (nem a gépet!), megynyitja a Facebookot, meg a YouTube-ot és el van. Na szerintem (max) ezt lehetne kockaságnak hívni: elcseszi az idejét.

Meg van a másik fajta ún. kocka melyre jó példa egyik haverom: nai 6-7 órát cod-ozik, de nem tudja milyen az oprendszere és, hogy mi az az Office...

Na ez gáz, ez kocka..

De van rá ellenpéldám is: napi 6-7 óra cod az neki is megvan, DE(!) tud gépet építeni, tud programot írni, weblapot fejleszt, stb...:egyszóval ért (is) hozzá.

Szóval nem ciki, HA értesz hozzá!;)

Amúgy mivel nagy Forma-1 fun vagyok, és ősidők óta Alonso drukker, hadd szóljak ahhoz is hozzá: elismerem Vettel tehettségét: gyönyörűen végig tud menni (bármelyik) pályán, de előzni, azt már nem nagyon tud, erre legjobb pl.: Nürnburgring: hazai pályán ilyet, az azért nem dícséretes.

És valljuk meg: kicsit érdekes a Red Bull; benéznék azért a karoszéria alá!:D

Nade majd az idei idény! Jó lesz!!!;)

2012. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!