Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olcsó és megbízható laptop az...

Olcsó és megbízható laptop az alábbi feltételekre?

Figyelt kérdés

Hello. Ballagásomra szeretnék egy laptopot maximum 150 ezer forintért.

Szeretek sok mindent csinálni a gépen,filmet nézni,zenét hallgatni,hordozni a gépet.

Feltételeim:

-Win7 oprendszer fusson rajta

-Beépített wi-fi port az interneteléréshez

-Közepes nagyságú HDD(kb. 250-300 GB)

-Youtube HD videók futtathatósága

-Elég memória pl. internet,zene+media player egyidejű futtatásához

-720p minőségű filmek szaggatás nélküli lejátszhatósága

-Jó hordozhatóság,mert esetleg egy-egy nyaralásra is elvinném.

Az is jó lenne,ha nem csak egy évig lenne szavatossága,tehát legalább 3-4 évig használhatnám ezek alatt a feltételek alatt normálisan,változás nélkül.

Köszönöm előre is a válaszokat.Ha valamilyen fontos infot kihagytam ahhoz,hogy megállapítsátok,milyen kell nekem,írjatok!


2012. jan. 18. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezen dolgokra fogod tudni használni évek múlva is, ha az igényeid nem nőnek.


Most hirtelen egyetlen oldalon néztem, ezt találtam:

[link]


Szerintem HP vagy Lenovo márkákkal próbálkozz, ha rám hallgatsz Asust vagy Acert nem veszel (én már mindkettővel szívtam meg).

2012. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, szerintem arra figyelj, hogy legyen egy dedikált videokártya (Nvidia vagy ATI). Amit fent írsz, hogy egyszerre mi fusson, ehhez bőven elég 2-3 giga ram is, ha több van az se baj. 720p-s filmek pedig nem szaggatnak ha normális a kodek.
2012. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat:)
2012. jan. 18. 17:43
 4/4 lindmayer ***** válasza:

én ezt javaslom:

[link]

2012. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!