Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki mondana hasonló játékot...

Valaki mondana hasonló játékot a metin2-höz?

Figyelt kérdés
Egy hasonló játék kéne a Metin2-höz amiben nem csak 1-1 mobokat kell leütni hanem lehet egyszere többet is.
2012. jan. 15. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
"Sajnos" olyan szinten szar játék mint a metin, nem létezik.
2012. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem egyéni véleményre voltam kiváncsi a a parasztságokat tartsd meg magadnak :))

Ha a kérdésre nemtudsz válaszolni ne írj ide :))

2012. jan. 15. 20:16
 3/6 mucu55 válasza:

hát nem ismerem személy szerint a játékokat de pl.: Cabal online,aikan,Gulid Wars,WoW,Teraonline de az még nincs europában !

(bocs ha valamiben tévedtem nem játszottem egyikell se csak videókból gondoltam !

2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
metin 2 mester,ggmt2, vagy ha ijen királyabb játék postál 3 de 2011 be jött ki naon nagy a gb je meg az izéje
2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mucu55 válasza:

már bocs de a metin2mester meg amiket irtál nem külön játékok hanem csak szerverek!!


jah és mi lenne az az "izéje" szócska? :P

2012. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne ezzekel játsz hanem vedd meg akár a minecraft ot jo tom hogy kocka játék és lehet bene kraftolni házba be mehetsz m2 be meg nem csáá
2012. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!