Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Ha simán használom(net, msn, zene) akkor semmi baja, DE ha elkezdek egy komolyabb programot futtatni(jelen esetben játékot) akkor befagy a kép egy pillanatra majd "kékhalál" jön be. Nem tudom elolvasni mi a hiba, mert pár másodpercre jön be, majd újra indul a gép. Miután beléptem a gépbe semmit nem ír ki, mint máskor. Eddig semmi ilyen nem volt, ugyan azokat a játékokat futtatom(aminél lefagy), mint 1 hónapja. Talán vírus? Kérlek segítsetek.
2012. jan. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami túlmelegszik. Processzor, videókártya, tápegység... Lehet hogy tele vannak kosszal a ventillátorok, a hűtőbordák, kiszáradt a hővezető paszta...

Töltsd le ezt: [link]

Indítsd el, majd indíts el valamit ami magas processzorterhelést csinál (videókódolás, boinc, akármi), és figyeld mi mennyire melegszik.

2012. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, elindítottam és egy játékot is. Nem láttam változást, néha 1-2 fokot ment plusz minuszba. De nem tudtam sokáig nézegetni, mert máris a kékhalál jött be. Nem is kell elkezdenem játszanom, egy idő után magától bejön.


Ui.: 2 GB RAM-om van, és aminél lefagy az alap állapotba 300-400 MB-t eszik. Nem értem mi a baja lehet. Fél éves a számítógép.

2012. jan. 13. 16:11
 3/3 anonim válasza:
vidd szervízbe majd ott megmondják. lehet hogy csak újra kell telepíteni, de azis lehet hogy valami komolyabb baja van. nem mondom hogy kapd szét és nézd meg ezt azt mert ha valamit elrontassz akkor még drágábban fogsz kijönni minthogy szervízbe vinnéd
2012. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!