Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom hogy, a gépem eddig normálisan működött, de utána mikor egyszer megpróbáltam bekapcsolni lefagyott (Win 7).Újra telepítettem, de nem sokra mentem, mert most már ha berakok egy cd-t a meghajtóba lefagy az egész gép (a monitor nem érzékel jelet). Emiatt nem tudom feltelepíteni az alaplapot se és a videókártyát sem. Win 7 volt rajta, újra telepítettem win7-tel, nem volt jó, úgyhogy Xp-t tettem rá, de úgyse jó. Gondoltam arra, hogy a meghajtóval van a gond, de kicserélte egy jóra, és még mindig ugyan ezt csinálja. Kérlek titeket segítsetek, mert már nem tudom mit csináljak..

Válaszokat előre is köszi!


2011. dec. 4. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Pucold ki a gépedet xD (viccen kívül)

a por eléggé haza tudja vágni az alkatrészeket,a procit alaposan pucold ki ha lehet kompresszorral de ne tul közelről.A BIOS-ban pedig állits mindent alapértelmezetre (DEFAULT-ra)

Ezek legtöbször megoldják a problémát.

2011. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!