Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a facebook-on...

Istvan77 kérdése:

Miért nem lehet a facebook-on ismerőst jelölni?

Figyelt kérdés

ezelőtt lehetett engem lehet jelölni de én nem jelölhetek.ezt adja ki:We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 14 days. Learn more.


If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.


2012. jan. 13. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

mostanában több emnert jelölhettél akiket nem ismersz



ezért lekorlátozott facebook


2 hetet kell várnod h újra jelölhess


és csak olyat jelölj AKIT ISMERSZ!!

2012. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-embert
2012. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen csak hogy nekem már több mint egy hónapja csinálja ezt és az a 14-nap nem csökken!
2012. jan. 14. 04:44
 4/4 anonim válasza:

Nekem pedig ezt írja ki a facebook:

"This Feature is Blocked For You

As we notified you earlier, this feature is temporarily unavailable because you've been making spammy and irrelevant posts on Facebook Pages." tudom, hogy sapm-nak jelölt, de ez mikor áll vissza, hogy tudjak az oldalakhoz üzenetet írni? A másik kérdésem meg az lenne, hogy hogy kér a facebook egy telefonszámot bejelentkezéshez, megadtam de a telefonra mégsem érkezik a kód amivel tovább tudnák lépni, többször igényeltem már, hogy hátha megérkezik de még mindig nem jött meg és többször már nem tudom mert azt írja, ki hogy sokszor igényeltem. Mit lehet ilyenkor tenni?

2012. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!