Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook. H kell meghívni az...

Facebook. H kell meghívni az összes ismerőst egy programra?! Anélkül h végig be x-eljem őkeet.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 18:02
 1/4 anonim válasza:

ezt olvastam, de nekem nem működött



MINDEN ISMERŐS MEGHÍVÁSA:

1. Klikkelj a Vendégek meghívása gombra!

2. A kijelölésnél menj legalulra, azaz az utolsó emberhez (ismerősödhöz).

3. Ahova írod a www.facebook.com-ot, vagy ahova akármit beírsz, oda másold be ezt a kódot:

javascript:function check_all_in_document(doc){var c=new Array();c=doc.getElementsByTagName('input');for(var i=0;i<c.length;i++){if(c[i].type=='checkbox'){c[i].click();}}}check_all_in_document(window.document);for(var j=0;j<window.frames.length;j++){check_all_in_document(window.frames[j].document);}


És meg is hívtad az összes ismerősödet!! :)

2011. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Köszi! Nekem nagyon bevált!!! :))


A többi amit írkálnak azok nem de ez az 1 nagyon is :D

2011. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem nem működik =/
2011. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Internet Explorerből működik csak!

1. Rámész az eseményre.

2. Csatlakozol (ha még nem vagy)

3. Ismerősök meghívása gomb..

4. Ott lemész a lista legaljára, de nem kattintasz be senkit

5. Ha lementél fent ahol a : [link] stb van azt kitörlöd és bemásolod ezt:

javascript:function check_all_in_document(doc){var c=new Array();c=doc.getElementsByTagName('input');for(var i=0;i<c.length;i++){if(c[i].type=='checkbox'){c[i].click(

);}}}check_all_in_document(window.document);for(var j=0;j<window.frames.length;j++){check_all_in_document(win

dow.frames[j].document);}

6. majd nyomsz egy entert..

ha véletlenül nem működne mert átdobna egy másik oldalra (bing.com stb) akkor miután bemásoltad amit írtam

elmész a sor elejére és beírod hogy:

"javascript:" időzőjel nélkül, de kettőspont az kell!

7.majd a sor végére mész és Enter

Ezután elkezd dolgozni a gép és 1-5 perc mulva minden név mellett pipa lesz és rákattintasz a küldésre!

2012. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!