Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a facebook...

Hogyan lehet a facebook jelszavat megtudni? A baratom nem arulja el es neki kellene?

Figyelt kérdés
facebook,jelszo
2012. jan. 12. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked az ő jelszava?

Legegyszerűbben mégis valahogy tőle, ezen kívül próbálkozhatsz olyanokkal, amit szerinted beállíthatott.

Vagy pl. nála belépsz és hátha épp be van jelentkezve.

2012. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:
100%

Mások jelszava nem rád tartozik, semmi közöd hozzá. Egyszerű, általános technikai módja nincs a jelszó megszerzésére, hiszen akkor boldog-boldogtalan lépkedne be a Facebook fiókodba.


Ha azonos gépről neteztek, akkor lehet trükközni. De számolj a következményekkel. A barátod ha rájön, lehet többé nem lesz a barátod. Esetleg ő is hasonló módon megszerzi a te jelszavadat, sőt lehet bosszúból meg is változtatja…

2012. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell találni. Én viszont dobnálak a barátod helyében, ha bejelentkeznél tudtomon kívül a facebookomra.
2012. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sokszor találom a barátom facebookját, gmail-jét bejelentkezve a gépen, de nem szoktam megnézni. Megbízom benne és nem érdekel. Meg ha annyira titkolna valamit, csak kijelentkezne.

Ha a tiéd se szeret kilépni így esetleg megnézheted.

2012. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:
Ha a barátod itt a párodat jelenti, akkor sürgősen szokj le a kémkedésről. Ha valami problémátok van, vagy gyanús jelek vannak, akkor beszéljetek. Egyedül ezzel lehet megoldani a problémát. A kémkedéssel maximum elő lehet cibálni a problémát, de a megoldásban ez nem segít, sőt rendszerint csak ront a helyzeten.
2012. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!