Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet lassú az internetem az...

Lehet lassú az internetem az avast! Vírusirtó miatt?

Figyelt kérdés

Nemrég lejárt a másik (F-secure) vírusirtóm ezért töltöttem le az avastot de az internet nagyon lssú lett. Ez összefüggés vagy csak véletlen egybeesés?

Ha le kell törölni az avastot akkor milyen vírusirtót használjak?? Ti milyet használtok?

az össze kérdésemre válaszoljatok lécii:) köszönöm ..elkelne a segítség


2012. jan. 6. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Avast nagyon visszafogja gépet, nekem avira van fent, nem vettem észre semmilyen lassulást...
2012. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
:D Nekem is
2012. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Nekem az F-secure -levakarásával akadtak gondok. Nem vakarta le rendesen pedig Az f-secure-nak van valami programja a saját eltávolítására.


Nézd meg a feladatkezelőben nem fut -e valamelyik folyamata.

Kerss rá a registry ben, nem maradt -e ott:

Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE

Sajátgép\HKEY_CURRENT_USER\Software


Én Az Eset Smart Security -t használom, vannak havonta újságoskódok, vagy használhatsz TNod -ot ami a neten keresi a kódokat.

Ha ingyeneset akarsz akkor ott a Comodo Internet Security aminek nem túl jó a vírus írtó része, de profi a tűzfala (mert a megelőzés a legfontossabb)!

2012. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Comodo Internet Security tűzfalát én is ajánlom :D
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!