Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Interneten egy lánytól melyik...

Interneten egy lánytól melyik köszöntéssel búcsúzzunk el szépen? (bővebbem lent)

Figyelt kérdés

Csak, mert pl. a bye szerintem úgy hat, mintha eleve meg akartunk volna tőle szabadulni. Ilyen cső, csá, meg egyébről nem is beszélve.

A szia részemről eléggé búzásan "hangzik", a szervusz pedig eléggé "érdekesen" - bár, eddig ez tűnik a legjobb választásnak...


Lehet, kicsit válogatós vagyok, de azért a feeling az feeling! :)


2011. dec. 25. 21:59
 1/3 anonim válasza:
---> Szia! <--- Ezek szerint "búza" vagyok...
2011. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tipikusan olyan lányról van szó, akinél bármilyen gesztusból előítéletei születnek. :S
2011. dec. 26. 02:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én indig hello-zok vagy cső-zök. Ha a köszönés pillanatáig megnyerő voltál és érdekled a csajt akkor nem fog a köszönésed miatt elő ítéletekkel élni, ha csak nagyon nem...

Na mind1. Amúgy ajánlom hogy ezt nem ide kellet volna fel tenni a számtekhoz.

2011. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!