Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány perc alatt ír ki átlagosa...

Hány perc alatt ír ki átlagosan egy író egy DVD-t?

Figyelt kérdés
Ha pl tele van.
2011. dec. 19. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
4x sebességnél 15 perc, ezt tartom optimálisnak, de lehet gyorsabban is.
2011. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

Attól függ hányszorosan írod.

A mai írók 4-8x sebességen produkálnak jó minőséget. Én pl nem sietek sehova, ha csak tehetem mindent 4x -en írok. Az olyan 10-15 perc.

2011. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha számít a sebesség, akkor 16x-on írod, ez 6-7 perc alatt felír egy DVD lemezt, de ha van időd, 8x-on írsz.
2011. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Cdak azert mert en most a CD Burning XP-t hasznalom...egyszeru kis progi..gondoltam a celnak megfelel...de egy dvd-re csak 1,30gb-ot pakoltam es 7 es fel percig irta...8x-osan...ezt nagyon sokkallom. Anno Nero mintha gyorsabbnak tunt voln. Bar amiket irtatok annyi az se volt..de ilyen 15perc volt kb a teljes dvd...ezt meg ha beszorzom...majdnem fel oraig irna a fullra rakott dvd-t??
2011. dec. 20. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát kb. Viszont ha 16X-os DVD-ket veszel és 16X-an írod fel, akkor egy fullra tömködött DVD-t is 6-7 perc alatt felír.
2011. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De amit írtam, hogy nekem ennyi idő alatt írta ki normális?? Amiket ti írtok, hogy kb. 10-15perc alatt egy full teli DVD-t ír ki annyi idő alatt, míg nekem kb. 1,30 GB-ot.
2011. dec. 20. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hányszorosan írja, milyen a DVD lemez, milyen programmal. Használj Nero-t, 16X-os lemezeket, fullra tömd teli, max írási sebesség mellett nézd meg hogy mennyi idő alatt írja fel. Ha több mint 10 perc, akkor gond van.
2011. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen, meg fogom lesni!!
2011. dec. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!