Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell csinálni az...

Hogyan kell csinálni az alábbi jeleket?

Figyelt kérdés

Az IWIWen sokszor látok tök jó jeleket és azt szeretném megkérdezni,hogy valaki le tudná nekem írni hogyan kell ezeket csinálni?

Szív,táncoló kannibál,malac,limuzin,meg a többi


Előre is köszi


2009. máj. 18. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
2009. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Ha kapsz olyan jelet amit szertnél használni rákattintasz (ezzel kijelölted. Utána jobb gomb hozzáadás és mentés.

Utána már a saját képeid között megtalálod, ha kiválasztod, hogy mindent mutassa.

2009. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11:29: az az MSN-en van így...


A képeket amúgy bele lehet programozni a szavak helyére az internetes oldalakon is. Egy képet kell beilleszteni, amikor a szövegben adott szó van.

2009. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én nem tudom hogy az iwiw-en hogyvan de a myvip-en meglehet csinálni hogy csak kijelölöd jobb egérgomb másolás és beilleszted de szerintem ezt mindenhol meglehet csinálni
2009. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!