Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja szakitottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja szakitottunk a barátnőmmel, vagyis ő velem de rájöttem hogy ő az igazi, vannak jelek és ő is ad jeleket. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Sziaszok 22 éves srác vagyok sok csalódásom volt már,sokat szenvedtem minden téren... Most ismét szakitottam vagyis most velem szakitottak,de azt érzem hogy ennek a kapcsolatnka még nincsen vége..Vannak jelek amiket észrevettem,és érzékelem... Ő is ad jeleket,de most elutazott 3 hónapra.. mit tudnék csinálni,???
2010. szept. 17. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Vársz. 3 hónap alatt nagy a valószínűsége, hogy találsz mást. Vagy ő.
2010. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok,én biztos hogy nem fogok keresni mást !....Ebben biztos vagyok,és azt mondta ha visszajön akkor megkeres.. Nos nem reménykedek semmiben sem, de szerelmes vagyok ebbe a lányba és úgy érzem hogy le tudom vele élni az életmet,Nekem csak Ő kell..Ezt mindenkinek nyilvánosan kimondom!!
2010. szept. 17. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért sokáig ne kergess hamis ábrándokat. Ha nem jön össze vele a dolog, akkor lépj túl rajta, mert az életnek mennie kell tovább, te pedig nem sajnáltathatod magad az életed végéig, mert csak magaddal tolsz ki. Romantikus dolog így várni valakire, de szerintem nem reális. Képzeld, amikor 50 évesen majd egyedül élsz, nem lesz senkid azért, mert 22 évesen eldöntötted, hogy megvársz egy csajt, de azóta nem jött... Szóval kicsit várhatsz, de vedd észre, amikor már nem érdemes.
2010. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem írj neki egy sms-t hogy már nagyon várod h hazajöjjön és h non vágysz rá meg stb... ezt a fantáziádra bízom és hogy ha nem ír vissza akk keress mást
2010. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már írtam neki hogy mi újság van vele oda kinnt,hogy mit csinál és hogy sikerült e neki beilleszkednie.. Mondjuk mikor utazott el sikerült tőle elbucsuznom telefonon keresztül,ahol azt mondta hogy hagyjam hogy ő keressen meg engemet....
2010. szept. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!