Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! BTel-nek mennyire...

Segítség! BTel-nek mennyire van köze a T-homehoz? Vagy fordítva. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. BTel ADSL-t szeretnék. (csupasz net)

Csak van tartozásom a T-homnál, mivel egy költözés miatt le kellett mondjam (1 éve kb.) náluk az internet és tv,telefon szolgáltatást is. Csak sajnos nem adtam le az internet modemet,egyéb okok miatt(sajnos) És mivel elköltöztem 1 évre az úgy szépen el is húzódott.. :/ Most h vissza költöztem, kb 1-2 hónapja, vissza szerettem volna köttetni, de nem volt lehetséges, vagy csak úgy, ha kifizettem volna a modem árát, amit ugye előző köttetésnél megtettem.. Na már most, mivel amúgy se voltam megelégedve a T-homeal, Btel mellett döntöttem. Csak itt jön az a kérdés, hogy mennyiben függ Btel, T-homenál? Ki kellene fizetnem azt a "tartozást" ami T-nél van? Vagy anélkül is megköthettem B-nél a szerződést?!..


2011. dec. 14. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szia ha a B Tel a sávszélességet a T-COM tol vásárolja

akkor addig nem kötnek neked netet amig ezt elnem intézed:)

2011. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor T-hometól veszi a sávszélességet? :/
2011. dec. 14. 19:46
 3/3 A kérdező kommentje:
vagy is T-com. *
2011. dec. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!