Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az idióta férjem fordítva...

Az idióta férjem fordítva tartotta a kamerát miközben a gyermekünk 2. születésnapját rögzítettük. Nem vettem észre csak miután kiírtam az sd kártyáról. Meg lehet fordítani a felvételt? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 20:42
 1/7 Boykaa válasza:
tuti h nem lehet,de a férjed kicsit belehetett b@szva:D
2011. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, bármelyik videószerkesztő programmal.
2011. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a format factory nevű programot használom konvertálásra, egyik beállítási lehetőség itt a tükrözés.

Átkonvertálod ugyan arra a formátumra, amiben most is van, csak beállítasz egy tükrözést mindkét tengelyre és akkor lényegében megfordul a kép.

2011. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Boykaa válasza:
jah bocsi,úgy értettem h maga felé tartotta a kamerát
2011. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Felesleges megfordítani a felvételt, ha a férjednek is szülinapja volt.
2011. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 2 hasznos választ nagyon megköszönöm! Sokat segített!

A mozgóképet egyébként nem fejjel lefelé vette fel hanem oldalirányban tartotta a gépet, mert állítása szerint úgy fért bele az egész család. Nem igazán értem a férfi észjárást, hogy mégis egy teljesen egyforma négyzet elforgatásával mit akart elérni? A slussz poén az hogy a második felvételt - amikor már az ajándékok bontásánál jártunk - elkezdte normálisan rögzíteni, aztán látom a felvételen hogy pár másodperc után megfordítja megint a gépet. Azt hittem, nem lehet valaki ennyire béna, hisz a házunkat fel tudta építeni, egy kamerával meg nem boldogul??? Most már nevetek rajta, de tegnap még nagyon pipás voltam. Remélem helyre tudom hozni a bakit. Még 1x köszi.

2011. nov. 21. 11:15
 7/7 anonim válasza:
Meg lehet csinálni természetesen, ha nem sikerül tudok segíteni is, de ilyenért ne haragudj a férjedre, legfeljebb a fejeteket is elfordítjátok. :)
2011. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!