Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A registryből hogyan kell...

A registryből hogyan kell kitörölni játékot?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom,hogy nem tudom uninstalálni,és kitörlöm a mappáját,aztán pedig a registryből is kitörlöm,de hol találom meg a registryben? XP-m van és a játék neve DiRT 3,telepitési helye J:\games\Codemasters\DiRT3
2011. dec. 13. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
start menü, futtatás, regedit.exe, keresés "dirt"
2011. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy felrakod újra és uninstallálod normálisan
2011. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy pedig futtatsz egy rendszertisztító programot, ami megkeresi automatikusan azokat a bennmaradt bejegyzéseket, amik már nem tartoznak semmilyen programhoz. Ha törölted a játékot, a hozzá tartozó bejegyzés érvénytelenné válik, így a programoknak ezt meg kell találni.

Ccleaner ilyen például.

2011. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nos a problémát nem fejeztem ki rendessen,NEM TUDOM UNINSTAÁLNI a játékot,és addig nem rakhatom ujra amig nem uninstaálom,mert ha be akarom instalálni,csak repair,és remove van removenál megakad 99%-nál és rolling back changes,repairnél ugy szint!ha tudnám uninstalálni már régen nyomnám ujrol felrakva,de nem tudom :S
2011. dec. 13. 17:09
 5/5 A kérdező kommentje:
nem találja meg kidobja a neronak az almenüit... és aztán más névvel probáltam ugy meg "Codemasters" ugy meg más játékot dobott ki..GRID nevü gamet szval nem tudom még megprobálom azt amit az utoplsó mondot azért megy a zöld :)
2011. dec. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!