Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen mappákat, hogy tudok...

Ilyen mappákat, hogy tudok kitörölni?

Figyelt kérdés
Az egyik meghajtóm tele van ilyen fura nevű mappákkal (számok és betűk összevisszasága) és elég nagy helyet foglalnak. Amikor rámegyek, hogy törlés azt írja hogy nem törölhető.
2011. nov. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik meghajtón? Egyszer nekem is csinált, én ki tudtam törölni. Lehet egy program részei, mit ír ki amikor törölni akarod? Total Comander-rel is próbáltad?
2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mappa nem távolírható el, hozzáférés letiltva.
2011. nov. 6. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be rendszergazdaként, ha úgy vagy, menj be a mappa tulajdonságaiba, és ott állíts b magadnak hozzáférést.
2011. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MaXXeGee ***** válasza:
Ezek gyaníthatóan az op rendszerhez telepített javítócsomagok, kiegészítő programok (.netFramework) telepítési mappái, nekem sem engedi törölni, mindegy melyik meghajtón van. Ha valaki rájött, hogy kell, a válasz engem is érdekel. (Format nem jöhet szóba)
2011. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Unlocker
2012. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!