Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudok total commanderbő...

Hogyan tudok total commanderből kitörölni mappákat, ha azt írja ki hogy nincs meg, majd azt, hogy írásvédett?

Figyelt kérdés
mp3 lejátszóra másoltam zenéket és olyan mappák kerültek oda, amiket azt hiszem én nem tettem oda.gagyi nevük van és jövőbeli dátumok pl.2048 mi lehet ez, hogy tudnám kitörölni?
2009. márc. 3. 22:49
 1/3 AdamMcKraken ***** válasza:
Jesszus, miaz h gagyi nevük van!!????? Lehetséges h az MP3-ad rendszerfile-ai mik szükségesek a működéshez, és azért nem tudod törölni!(?) mert ez előfordul bizonyos típusoknál.
2009. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. A rejtett fájlok megjelenítését ne engedélyezd a TC-ben, mert csak zavarnak. (kivéve ha értesz hozzá) Beáálítások/Általános beállítások/Képernyő...itt a "látszik a rejtett/system fájl..." elöl vedd ki a pipát. Ha törölni akarod a LocalSettings/Temp mappát csak akkor kapcsold ideiglenesen vissza ezt! Ha nem ez a gond, akkor újraindítás után F8 nyomásával belépsz "csökkentett módba", ott indítod az xp-t és valószínűleg tudod törölni...de óvatosan törölj dolgokat!
2009. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy mik voltak azok, de formattáltam és visszamásoltam azokat amik szükségesek. csak így tudtam megoldani

köszönöm a válaszokat!!!

2009. márc. 4. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!