Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

12/F vagyok, és olyat szeretnék, amin lehet pl. Metin2, Combat Arms, WoW és még néhány nem nagy igényű játékkal játszani fullon, de a kicsivel újabbaktól se essen össze. Árban max. 150K-ig gondolkozom, és zenét hallgatnék még rajta, min 15"collos képernyő és Wifi és Bluethooth is legyen benne. Típusban Lenovo/Dell/HP/Acer legyen

Előre is köszi!:) (tudom, kicsit sok az elvárás, de ez van)


2011. dec. 11. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ez venném a helyedben: [link]


Mellette szól az i3-as Intel proci, a 3Mb cache, 500 Gb hdd, 4Gb DDR3-as memória, de videókártya sem tűnik rossznak, erről tesztet itt találsz: [link]

Az ára sem rossz, és a HP nem gyárt gagyit...

2011. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lindmayer ***** válasza:
a két videókártya nem ugyanaz: a tesztben a 6370M-t tesztelik, ami egy kicsit erősebb a 6370-esnél
2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2 kiskanál almaecet+2dl víz nagyon rossz az íze
2011. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
rossz helyre küldtem bocsi
2011. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1,2 köszi

3-4 xD nembaj

2011. dec. 12. 13:41
 6/7 anonim válasza:
nem csak gép kell hozzá, hanem megfelelő internet kapcsolat. 10 megás net alatt ne futtasd full grafikán, mert úgy fog laggolni, mint az állat.
2011. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4-s vagyok.Szerintem olyat keressél amibe AMD-van az INTEL irodába és az AMD játékhoz.Amúgy az ASUS vagy FUJITSU-t szerintem nagyon jók.
2014. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!