Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek sem mindig jó a Windows 7?

Nektek sem mindig jó a Windows 7?

Figyelt kérdés
Heroes 3 Might and Magic Shadow of Death játékot szerettem volna feltenni a laptopra, de minden egyes alkalommal, ahogy feltelepítem egy 20 percet ha hagy játszani és után ledob folyamatosan. A Win 7 nem szereti ezeket a játékokat? A másik gondom pedig, hogy minden egyes egeremet a laptophoz a Win 7 szerintem nem szereti, mert sohasem marad egy helyben az egér (a képernyőn), állandóan mozog és, amikor valamire kattintani szeretnék akkor egyszerűen elcsúszik onnan stb... elmondani nehéz. Van, aki hasonlóan járt már mint én? Csak arra tudok gondolni, hogy nekem nem jó a Windows 7 és XP-re kellene visszaállnom. Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 10. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A régi játékokkal nem teljesen kompatibilis a Win7, nézzél szét interneten, hátha van valami megoldás.

Az egér meg nem hiszem, hogy az oprendszer miatt van. Milyet használsz és milyen felületen?

2011. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sima felületen - jobbán mondva íróasztalon, tehát nem használok egérpadot. Az egér márkája: canyon, de idáig semmilyen egérrel nem volt jó a gép (ha használtam egérpadot ha nem) szinte mindegyikkel ezt csinálta, amióta megvan a Win7 nyáron egy másik lánytól is hallottam, hogy neki is voltak ilyen gondjai és azóta, amióta Win7 van rajta neki is csak touch pad-t tud használni. Előfordulhat, hogy egyes laptopoknak nem a legjobb a Win7?
2011. dec. 10. 08:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja még az egérhez, hogy milyen: optikai, sima USB egérke.
2011. dec. 10. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Windows frissítéseket ugye folyamatosan telepíted? Esetleg még megpróbálhatod, hogy bemész az eszközkezerlőbe és onnan frissíted az egér illesztőprogramját.

De az a sima felület milyen? Mert a technológiából eredődően a teljesen az egyszínű felületeken nem fog jól működni, de ha rárakod például egy tankönyvre, amin sok kép van, akkor már mindne baba. Lézeres egeremet is így használom, töritankönyvön. Asztalon ugrál és lassú.

2011. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heroes 3 nekem elindult Win7 SP1-en, simán ment, nem lépett ki, valami nálad lesz a baj

Egérre meg csak annyit tudok mondani, hogy lehet az asztal nem vízszintes

2011. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj az egérnél hogy túlságosan visszatükröződik és azért csúszkál. Egy sima nyomtató papír is megteszi.
2011. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!