Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem valónak tartjátok ezt a...

Nekem valónak tartjátok ezt a laptopot?

Figyelt kérdés

[link]


Nos nekem internetre, tanlásra, filmezésre és játékra is kellene. Milyen játékok mennének el ezen a gépen. Engem a Mafia 2 nagyon érdekelne. A Processzorát nem találjátok gyengének a játékhoz? Tudtommal ez valami új fejlesztés.


2011. dec. 7. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez alkalmas arra, amire használni szeretnéd. Biztos, hogy megy rajta a Mafia 2, legfeljebb nem maximum grafikával.
2011. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Max grafika az nem fontos. :) Csak élvezhető legyen a kinézet.
2011. dec. 7. 15:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor a gta4 kilőve?
2011. dec. 7. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:

GTA IV is elindul, de valahogy így fut:

http://www.youtube.com/watch?v=HL-9XY7vkWQ


Ez fele grafikán van, most minimum-közepessel élvezhető(bb) lesz. De azt tegyük hozzá, hogy ez is épphogy élvezhető lesz, persze Maffia 2 futni fog, meg egy-két játék, de ne álmodj nagyon, a proci az csak Pentium dual core, ez két magos Pentiumot jelent, ami nem egy bika, persze filmezős netezős gépbe tök jó, mert keveset fogyaszt, de ennyit tud kb. (Szóval, hogy tuti értsd: Ne várj tőle komoly teljesítményt, valszeg minden elindul rajta, csak szaggatva.)

2011. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Áhh akkor inkább nem is kell a gta 4 :D Nagyon komoly játékok meg úgysem kellenek majd. 2000-től talán 2007-08-ig
2011. dec. 7. 20:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Az Intel HD 3000 meg gyenge mi ?
2011. dec. 7. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
2011. dec. 7. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes Intel videokártyát (illetve azzal ellátott készüléket) venni.
2011. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor marad az 5750
2011. dec. 7. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!