Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan fagy a gépem. Mitől?

Folyamatosan fagy a gépem. Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma délután raktam újra a gépemet. Egy eléggé erős gép. Azért raktam újra, mert folyamatosan befagyott különböző időkre(akár 1,5 percre is.) Mint mondtam az OP teljesen friss rajta. Egész idáig semmi baja nem volt. A partíciókat teljesen leformáztam.


Köszönöm!


2011. dec. 6. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben winyó hibára gondolnék. Egy Hd sentinelt eressz rá!
2011. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Megvolt, de sajnos semmit se talált.


"A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.


Nincs szükség beavatkozásra."


260 napja megy, és kb még 1000 van hátra szegényemnek :D


41 fokos, a max az 63 fok volt(élettartama alatt)

2011. dec. 6. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
a ram mekkora? lehet mindig megtelik.
2011. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Figyeltem mérőn, nem, pont ellenkezőleg, 30-35% körül fut, és az időre se ugrott fel, még csak nem is nőt. Amúgy 2 GB.
2011. dec. 6. 21:48
 5/10 CactusClone ***** válasza:

Van lehetőséged hw elemeket cserélgetni?

Érdemes lenne próbálkozni, hogy ha valamit kicserélsz, akkor is fagy-e a gép.

(másik VGA; RAM-ok felcserélése, vagy egyiket ki, másikat be; több HDD-ből csak egy maradjon; másik tápegység, vagy amid még van a gépben azt kiszedni) - aztán, ha ezeket kilőtted, alaplap vagy proci.

2011. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, és nem is tudnám mert hülye vagyok hozzá :S A RAM-om egybe van 2 GB. :S
2011. dec. 7. 14:41
 7/10 CactusClone ***** válasza:

Akkor szerintem kérj meg valakit, aki ért hozzá (ismerőst, szervizt).

A szerviz is pár ezer forintért kideríti, melyik a hibás alkatrész.

2011. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na lehetséges hogy meg van hogy mi a gond. Valamiért ilyenkor a winchester írása elkezd növekedni, és teljesen felmegy a max-ra, ameddig be nem fagy.


Tipp hogy miért?

2011. dec. 11. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet vmi program telíti be teljesen. Nálam is volt ilyen, de kiderült a Turbo Pascal ba...ta szét. Azóta a kis nyomoroncot nem rakom fel ;D
2011. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az OP Teljesen friss :)
2011. dec. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!