Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ötletek arra h mit csináljak...

Ötletek arra h mit csináljak a gépemmel?

Figyelt kérdés

Nem rég újra lett téve a gépem, már nem egy mai darab de használható, elvileg minden driver le lett töltve az alaplaphoz de mégis olyan fura mintha a videokártya nem lenne feltéve, pl 1 - 2 játék akad vagy furán pixeles egy két helyen ami azelőtt nemvolt, vagy pl ami lehet nemfügg össze vele de interneten is egy két oldal elég gyatrán megy. Próbáltam frissíteni de elvileg a legfrissebb van. Nem vagyok egy nagy számítógép zseni és semmi ötletem h mit kéne csinálnom, eléggé idegesít mert tudom h többet tud a gépem mégis mintha lebutult volna, ráadásul egyből újrainstallálás után :/.

egyébként az alap lapom: [link]

Előre is kösz a segítséget, nagyon hálás lennék érte.


2011. dec. 5. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!