Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépemnek mi lehet a baja?

Számítógépemnek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Számítógépem egere elkezd akadozni van hogy pár másodperces késéssel mutat és a hanglejátszás se az igazi, torzult hang hallatszik . Ez van pár napja, eddig minden jó volt . Nem állítgattam, magától ezt csinálja pár napja . Mit állítsak vagy mi lehet a baj?
2011. dec. 4. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah , ha újraindítom a gépet egy ideig óráig minden tökéletes !
2011. dec. 4. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a feladatkezelőt, mennyire terhelt a proci. Ha nagyon, akkor nézz egy hőfokot.
2011. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
CPU használatot találok ami jelenleg 23 % .
2011. dec. 4. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
egér reset?
2011. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Töröld le a hang és az egér driverjét és tepeítsd újra.100%,hogy megoldja a problémát,valószínüleg megsérültek a driverek.
2012. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egér drivere... :D Ezek nem driver problémák. Valami iszonyatosan lefogja a vinyót. Nézd meg az erőforrás figyelőben, mikor épp azt csinálja.
2012. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem is tudom milyen húde vicceset írtam.igen az egér drivere,tudod van olyan is,te nagy számítógép zseni..egér vagy egyéb mutatóeszköznél találod.

Biztos,hogy ez lehet a probléma,ha lelenne terhelve a vinyód,vagy a procid,az más okban is megmutatkozna,akadoznának a játékok,lassabban töltődne be a windows,és ha beis tölt lassabban állna fel,a programokat kissebb késésekkel indíthatnád el,meg egyéb ilyen problematikák.Töröld majd telepítsd újra ezeket a drivereket.Hidd el segíteni fog.

2012. febr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!