Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 aktiválása?

Windows 7 aktiválása?

Figyelt kérdés
Nos, egy nap a gépem kiírta, hogy nem eredeti. Bekapcsolom a gépet egy kis ablak ugrik fel, hogy Aktiválja a rendszert most? És a rákérdezés későbbre megyek. A hátterem fekete. Keresgéltem a neten, hogy mit is kell csinálni és meg is találtam, hogy le kell tölteni a Windows Loadert. Le is töltöttem, azt csináltam amit írtak, csakhogy nem tudok rákattintani arra, hogy Install, egyszeren nem engedi. Már többször is végigcsináltam ezt, többkülönböző oldalról szedtem le loadert meg minden, de nincs változás. A 30 napos határidő pedig vészesen fogyatkozik. Mit csináljak? HELP
2011. dec. 2. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredeti az oprendszered?
2011. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű.

Sőt pofonegyszerű.


Teszem azt itt bármelyik verzió kapható és emiatt ezekkel aktiválhatod is a jelenlegi rossz rendszeredet:


[link]

2011. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DannyZuko ***** válasza:
a windows loadert mindenképen rendszergazdaként futtasd. Ha már kiakad a windows, h nem jogtiszta, akkor nem 100%, hogy segít a loader.
2011. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

:( egy jó tanács ha azt akarod hogy jól működjön formázod az egészet és újra rakod a rendszert


A FEKETE háttér már nem az igazi :) frissítéseket meg kikapcsolni

2011. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem, nem eredeti! Mi a véleményetek a RemoveWat-ról, csak azért mert a loader mellett ezt is találtam, de sokan ellenzik! Még egyszer köszi!
2011. dec. 2. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan használd de én új rendszernél szoktam használni
2011. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!