Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a tablet és mi az az...

Mi az a tablet és mi az az e-book? Illetve melyik a praktikusabb és melyik tud többet?

Figyelt kérdés

melyiket éri meg megvenni?

mit tudnak ezek?


2011. nov. 30. 15:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát igen csak az sajna sok pénz :S
2011. nov. 30. 16:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Filmezni, netezni amit lindkeltél szerintem elég (bár a rezisztív kijelző miatt a multi touch nincs benne, így netezn inem lehet vele olyan kényelmesen). Én is egy táblagép vásárlás előtt állok, és az amazon kindle fire gondolkozom igen erősen. Gyors proci, nagy szép kapacitív kijelző, és még nem is drága. Egy gond, hogy mivel csak az amazon -ról lehet rendelni, nem tudom hogy magyar nyelv van e benne. Meg mivel amerikából jön, felmerül egy plusz szállítási költség (még nem néztem utána de szerintem kb. 5 ezer forint lehet).
2011. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

:) azért gondolkodom ezen az olcsóbbon, mert még kell hozzá állítólag venni vmi ilyesfajta wifit is [link]

hogy tudjak rajta ténylegesen netezni

és hiába írja ha wifije van ha nincs ilyenem

vagyis ezt mondták

és ez még plusz 5 ezer és akkor ha azt a drágábbat választom, akkor majdnem 50 ezer ft lenne

és már ígyis 35 azzal a wifissel :S

2011. nov. 30. 16:12
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket, megnézem :)
2011. nov. 30. 16:12
 16/16 A kérdező kommentje:

[link]


még ez se rossz sztem

2011. nov. 30. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!