Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elcseréljem a HP Ipaq PDA-t...

Elcseréljem a HP Ipaq PDA-t egy CECT i9-re?

Figyelt kérdés

PDA: [link]


I9: [link]


2011. nov. 21. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne, maximum valami jobb tábla pc vagy iphone 4-5.
2011. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát most azt tervezem hogy eladom 40.000 Ft.-ért. És az árából veszek egy Iphone 3-mat! Ha esetlek érdekelne akkor irj rám : cintulks96@hotmail.com
2011. nov. 24. 17:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam! A helyes: cintulka96@hotmail.com
2011. nov. 24. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Iphone 3-at ne nagyon vegyél az én javaslatom szerint, mert azokkal volt nem is egy probléma.


A jó sorozat az Iphone 4 és 5. De vannak különböző jó féle tábla pc-k.


Ha utána érdeklődsz a fórumokon, és utána be mész néhány üzletbe, ott meg tudják mondani.

2011. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát az baj hogy pénz nem akarok rá költeni, a PDA-árából meg nem tudok venni Iphone4-et :(
2011. nov. 25. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
De mért akarod lecserélni/eladni a PDA-dat. Jó kis gép ez nem?
2011. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, használni úgy nagyon semmire... :( Nem vagyok üzlet ember :( De egy Iphone-t jobban szeretnék! Már láttam is 30.000 Ft-ért. Elviszik annyiért ezt a PDA-t?
2011. nov. 27. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ ki és hol. Érdeklődj körbe, de egyet mondok, hogy szart ne vegyél. Nekem van egy haverom, aki vett egy iPhone hamisítványt (kínai), úgy nézett ki teljesen, mint egy iPhone, csak egy kicsit kisebb volt a képernyője, aztán szépen besz@rt neki. (15ezer Ft-ért vette)
2011. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!