Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el a gmail...

Miért nem fogadja el a gmail a születési dátumot?

Figyelt kérdés
Próbáltam egy új gmail fiókot készíteni de a születési dátumot nem fogadja el. Próbáltam szóközzel, szóköz nélkül, vesszővel, ponttal elválasztva, de sehogy sem engedi, mindig azt írja, hogy érvénytelen dátumformátum. Mutatja, hogy hogy kell beírni, de hiába írom úgy be akkor sem fogadja el. Tud valaki ebben segíteni?
2011. nov. 19. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad így? 1993-01-01
2011. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél pontot a számok közé és az utolsó UTÁN IS... Szerintem...
2011. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A pontos verzió volt a jó csak a végéről maradt le nálam a pont. Viszont kéri a telefonszámomat, hogy vissza igazolást küldhessenek az új emailről, ez régen nem volt. A számomat nem fogom megadni inkább készítek valamilyen másik levelezőrendszerrel új emailt. Még egyszer köszönöm.
2011. nov. 20. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán át lehet ugrani a telefonos regisztrációt... Ha jól tudom...
2011. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem engedte. Mindenféleképp kéri a számot. Készítettem másik levelezővel (indamail) email címet. Pedig a gmail nekem nagyon jó volt, de nem baj mert az indamail ugyan úgy néz ki mint a gmail. Köszi.
2011. nov. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!