Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valakinek van egy jó...

Ha valakinek van egy jó ötelet egy rajzfilmhez és el is késziti akkor utána azzal lehet kezdeni valamit hogy hasznos legyen stb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen tanulság...
2011. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valami hasznos hozzászólás?
2011. nov. 18. 21:07
 3/3 zeronibble ***** válasza:

Én a zenéimmel azt csinálom, hogy közzé teszem őket CC-BY-SA licenc alatt


[link]


Szabadon terjeszthető, letölthető, módosítható, kereskedelmi környezetben használható, forgalomba is hozható, míg a szerző fel van tüntetve, ahogy kell. Nem ezen a nicknéven csinálom egyébként :)


Idővel előfordulhat, hogy "Donation" gombot teszek az ingyen letölthető albumok mellé, tehát aki úgy érzi, hogy megvette volna, és szívesen beszáll a jövő albumaiba egy kicsivel, az tehesse meg pihekönnyen. Nemzetközi viszonylatban egész kellemes passzív jövedelem kerekedhet ilyenből, ha az anyag kimagasló, és nem is egyetlen egy van, amiért anyagi elismerés illetne sokak szerint.


Az én esetemben persze a szabadon terjeszthetőség promó szerepű, a termék maga a fellépés lesz, ha lesz annyi anyag, meg összevakarom ebben a trágya helyzetben a cucc-arzenált is hozzá. Nem szerencsés üzleti konstrukció, de nagyon szeretni fogom, még akkor is, ha kb időarányos a jövedelem. Sőt, akkor csak igazán.


Neked is szerintem megérné önreklámot csinálni belőle, és lépten-nyomon felkínálkozni leendő megbízóidnak, teljesen megkönnyíteni egy-egy felkérést, itt-ott sejtelmesen hivatkozni arra, hogy nem vagy kapzsi típus, meg amire csak buknál a helyükben... Csináltatni 100 névjegykártyát, amin semmi más nincs, csak a rövidített link, meg fölötte egy jellegtelen RAJZFILM felirat... :)

2011. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!