Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hülye kérdés. De nagyon nem...

Hülye kérdés. De nagyon nem vágom az ilyeneket. Kérdéslent?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a gépemen van C D E meghajtó. A C-n található minden olyan ami kel a géphez tele programokkal és folyton kiírja, hogy nagyon kevés a hely. Viszont az E.meghajtó teljesen üres és szerintem nem is lesz rá szükségem mivel a többi cuccom a D-n van.

Szóval a kérdés az lenne, hogy meglehet oldani hogy az E-t valahogy megszüntetem és az a hely átmegy a D-re?

Úgy hogy ne kelljen újra telepíteni/formázni a gépet?

mert ahoz sem igazán értek..


2011. nov. 18. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor neki se állj. Komolyan mondom, mert több kár lesz, mint haszon. Kérj meg egy hozzáértőt...
2011. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi ok a facepalmra, ez teljesen reális elképzelés. A legjobb, amit linkelni tudok: [link]


Ha nem vagy biztos benne, hogy alkalmazni tudod az itt leírtakat, tényleg ne kezd hozzá!

2011. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes válasz. köszönöm
2011. nov. 18. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vágod, de leszólod az első válaszadót, aki helyesen figyelmeztet, mivel minden ilyen mutatvány adatvesztéssel is járhat! Az ilyen programok leírásában, mindig felhívják a figyelmet erre. Az "is" azt jelenti, van akinek nem lett belőle baj, van akinek igen...
2011. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zeronibble ***** válasza:
Kérdező, azért ugye megvolt a takarítás? Valahol a Kellékek közt kell lenni egy rendszerkarbantartó vagy takarító valaminek, az elég sok száz megától megszabadul, és tényleg semmire se kellenek. Legszebb, mikor gigák ülnek a kukában. Azt is jó üríteni néha. Ez a lomtalanító vagy ki elvégzi (gondolom kiderült, hogy nem használok windowst)
2011. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:18-nak.


Köszönöm a "védelmet". A hozzá nem értő kérdező leszólja a finom, jószándékú figyelmeztetést...


Kérdezőnek:

Mindig azzal kezdik az ilyen működő oprendszer alatti particionálást, hogy a biztonság kedvéért mentsd el minden adatodat, mert ha nem teszed nagyot bukhatsz. Én már jártam úgy, hogy partíciót méreteztem át, talált egy rossz szektort a vinyón, ezt ki is írta nekem és újraindult a gép. Ezután a partíciód már nincs is meg. Ekkor jön az adatmentés egy bonyolultabb formája és megint jössz kérdezni és leszólni a válaszolókat, mert - mint be is vallod - nem igen értesz hozzá. Akkor viszont nem értem, miért szólód le a figyelmeztetést...

2011. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!