Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy működik a vatera?

Hogy működik a vatera?

Figyelt kérdés

Szeretném eladni a bakancsomat, és mivel máshonnan nem veszik meg, szeretném felrakni vaterára.


Következő a kérdésem:

-hogyan válhatok teljes körű regisztrálóvá azaz hogy és mennyit kell fizetnem hogy eladhassak,

-ha eladok valamit mit kell fizetnem a vaterának?


Köszönöm a kérdést, még annyit hogy elolvastam vaterán a tájékoztatót, de nem nagyon tudtam kihámozni a lényeget.


2011. nov. 14. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

1. válasz:

Utalsz a Vaterának 100Ft-ot és ők visszautalják.

Ezzel ellenőrzik, hogy valós-e az általad megadott bankszámlaszám. Amint beérkezett hozzájuk a 100-as, onnantól tudsz eladni.


2. válasz:

Igen, kell, nem tudom már hány %-át az eladott áru árának, de mindig küldenek számlát az e-mail címedre.

Én eladtam egy fekpadot 25.000-ért és kb. 1.400-at kellett utalnom nekik.

A meghirdetés pedig 5 Ft. pl. a bakancsodra.

Lehet ez is változik az eladni kívánt cucc ára függvényében. 200.000Ft-os valaminél lehet egy 100-as a meghirdetés. Ki tudnám pontosan keresni, de nincs kedvem.


Józan paraszti nyelven ha felraksz egy átlagos árú valamit (pl. bakancs), az 5 Ft, ha megveszik, akkor az ára pár %-át elutalod a Vaterának, ahonnan a dolgod megkönnyítése miatt mindig részletes e-mail érkezik a tartozásaidról. Ennyi.

2011. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le van írva a teljes szabályzat. x ezer forintonként növekszik a feltöltési díj. Ha nem sikerül eladni a térméket, csak akkor számítják fel. De sikeres aukció során jutalékot számolnak fel. Ha minimálárat megadsz, akkor az is plusz pénz. Kiemelést is lehet tenni a hirdetésre, az is plusz, ha kéred. Ez opcionális.

Jutalékszámoló:

[link]

2011. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Akkor érdemes belevágni.
2011. nov. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!