Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem jön be a monitoromon a...

Nem jön be a monitoromon a kp, mitöl van ez?

Figyelt kérdés
neteztem a gepen es lefagyott. Nyomtam egy resetet es utana a monitoromon semmi nemjott be... Villog a monitor gombja h ravan dugva gepre de nem jon be rajta semmi... Maskor is csinalt ilyet olyankor szetszedtem megpucolgattam osszeraktam es jo volt... De most akarmit csinalok nemtudommegjavitani... a gep megy ugyanugy csak kep nincs. De nem a monitorral van baj mert ha hagyom a gepet h hatha csak kep nincs de ugyanugy belep e a windowsba hatha halllom a hangjat de az se... Aki tudja mi baja lehet attol otleteket megkoszonnek...
2011. nov. 8. 20:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen megfogtam és nem forró, kicsivel melegebb sztem mint a kezem de nem tűnik melegnek nekem legalábbis :S van egy progim fent ami méri hány fokos a vinyú meg a proci is, a proci 60 fok körül van, a vinyók 20-30 fok között, ez nem tom számít e valamit, tudom a proci kicsit meleg, pedig most vettem rá új hűtőt
2011. nov. 11. 14:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nincs kép, akkor próbálkozz egy másik videokártyával, feltéve, ha van.
2011. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sajna nincs másik video kártyám de már működik a gép, igazából átpucoltam alaposan, meg lekötöttem róla amitnem használok CD DVD meghajtó meg FLoppy meghajtót és most működik, sokan azt mondják h lehet vmi kontakt hiba lehetett és vmi nem jól érintkezett
2011. nov. 12. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!