Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy kis monitorgomb...

Van egy kis monitorgomb gondom (alul)?

Figyelt kérdés

Kissé nehézkesen írom e sorokat, mert alig látom, hogy mit csinálok. A Pokoli szomszédokkal akartam játszani, de ezt a k*rva játékot nem lcd monitorra tervezték, és a kép egy kicsikét balra csúszott, de beállítások persze nincsen. Gondoltam, hogy a monitor menüjébe nyúlok, eddi ugyan nem kellett használni, de tudom, hogy ellehet vele csúsztatni a képet. Nyomogatom, és keresgélem a nekem tetsző funkciót, erre az a rohadt balra gomb (-) tönkrement, és nem lehet visszaállítani. Nem tudom, hogy hol álltam meg, de a képernyő jobb felének a kontrasztját zéróra vette, erre az a rész ocsmány kékkel be is van keretezve, és a nagy kék színű kontraszt menü a nullájával röhög a pofámba. Kilépés a menüvel, de folyamatos nyomásra is később tűnik el, de vissza is jön. Segítenétek?

Köszi.


2011. nov. 7. 04:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán megy a Pokoli szomszédok LCD-n, legalábbis nekem hibátlan!

A monitorok 99%-án van egy gombos automata beállítás, amikor a képarányhoz beállítja magát a monitor. LG monitorokon ezt az autoset nevű gombbal lehet elérni. A többin legtöbbször az enter gomb végi el ezt a műveletet.

2011. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bal CTRL+Enter
2011. nov. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem a világon semmi se tüntet el. Ki volt kapcsolva a gép, ugyanúgy itt van bekapcsolás után is, és a billentyű kombinációk sem működnek. Monitoron meg egyedül a kikapcs/bekapcs gomb működik.

Kezdek kétségbe esni.

2011. nov. 7. 15:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Kissé besokkoltam és konyhakéssel nekiestem a monitor nyomógombjainak. A mínusz gombnak annyi. Megsemmisítettem. Így a többi gomb felszabadult. Reseteltem a színeket, de a képernyő még mindig el van választva kékkel. Tudtok ebben a gondomban segíteni?
2011. nov. 7. 15:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, első: köszi, tudom, hogy megy minden képernyőn a játék, de egy kicsit el volt csúszva a kép balra. Ezt akartam orvosolni a gombokkal, de ha ezt a kék szart eltüntetem, ennek a monitornak a gombjaihoz még1szer a büdös életbe nem nyúlok.
2011. nov. 7. 15:25
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, meg van.


Véletlenszerűen sikerült. De a gombok tönkrementek.

2011. nov. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!