Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Karcos cd-vel mit tudok...

Karcos cd-vel mit tudok kezdeni? :S

Figyelt kérdés
Amikor vettem a gépet ugye kaptam drivereket (cd-n) és észrevettem hogy kicsit karcos és félek hogy mnem tudja beolvasni majd az adatokat mit tudok csinálni?
2011. nov. 3. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Első találat (vagy bármelyik.)

2011. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leszeded a netről.. rengeteg gép fordult meg a kezeim között, soha egy CD-t sem bontottam ki. Ráadásul néha nem árt a frissebb drivereket feltenni.. Minden megvan a neten a gyártó oldalán a support/ driver download részben
2011. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden gyártó a saját weboldalán elhelyezi a termékek adatlapján azokat a telepítőket, amiket a mellékelt CD-n is megtalálsz (a weblapon ráadásul a legfrissebb verziók vannak).


Ha valamiért nem menne a lemez, akkor letöltöd és a gépről futtatod a telepítőt (bár fura, hogy miért karcos egy olyan lemez amit pár évente veszel elő néhány percre).

2011. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még beolvassa, másold fel a gépre, és nincs mitől félni. Vagy mint már írták, net (bár ez sok esetben nem működik, főleg ha valami gagyi kínai perifériáról van szó).
2011. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alalplpom:


Alaplap Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H sAM3 DDR3 24000ft(kb)

Memória foglalat: DDR3

Processzor foglalat: AMD AM3

Videókártya foglalat: PCI-Ex 16x v2.0

Integrált videókártya: Radeon HD 4200


Esetleg küldtök egy linket? megköszönném

2011. nov. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!